Casa Aconchegante Dona Maria Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Aconchegante Dona Maria Villa Ilhabela Agua Branca körzetben kiemelkedő elhelyezkedést nyújt, továbbá Wi-Fi-vel és privát parkolóval várja vendégeit.
Az Ilhabela Port Marina jachtkikötő 2 km-re, a Toca-vízesés pedig hozzávetőlegesen 25 perc sétára van a nyaralótól. A szálláshely olyan természeti látnivalókhoz is hozzáférést biztosít, mint a 3 km-re található Cabras-sziget.
Az Ilhabela városi szállástól nagyon közel van a Pizzaria Jardim Bromelias, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Matriz templom4,8 km
- Egyházi Művészeti Múzeum4,8 km
- Sao Sebastiao Cemitery5 km
- Sao Sebastiao Religious Arts Museum4,8 km
- Assembleia de Deus4,8 km
- Egyhazi Muveszeti Muzeum4,8 km
- Praia Do Oscar4,9 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional112 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Aconchegante Dona Maria Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Aconchegante Dona Maria Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Aconchegante Dona Maria Villa befogadóképessége?
A Casa Aconchegante Dona Maria Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Aconchegante Dona Maria Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Casa Aconchegante Dona Maria Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a szálláshely területén tartózkodunk?
Ilhabela nevezetességei közé tartozik a Museu Náutico Ilhabela és az Ilhabela Port Marina jachtkikötő, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók a szálláshely területétől. Ezenkívül a Toca-vízesés (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.